У ДНУ ім. Олеся Гончара провели міжнародну інтернет-конференцію

Новини освіти в Україні

На базі кафедри маркетингу економічного факультету Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара відбулася Міжнародна студентська інтернет-конференція «Теорія і практика сучасного управління та педагогіка».
Координаторами проекту, який був організований спільно з Університетом «Проф. д-р Асен Златаров» (м. Бургас, Республіка Болгарія), виступили: завідувач кафедри маркетингу ДНУ, д.е.н., проф. С. Хамініч та заступник декана з міжнародного співробітництва економічного факультету ДНУ, к.е. н., доц. С. Касян. Традиційно у цьому заході взяли участь викладачі кафедри маркетингу та студенти, які навчаються за спеціальностями «Маркетинг», «Бухгалтерський облік» та «Фінанси».
З вітальним словом до учасників конференції звернувся декан економічного факультету ДНУ, професор С. Смирнов, який наголосив на важливості таких форумів для навчальної і культурної інтеграції України та Болгарії. Зі сторони Університету «Проф. д-р Асен Златаров» аудиторію привітали доценти кафедри економіки і управління д.е.н. І. Дімітров і к.е.н. С. Транєв.
Заслухавши доповіді студентів з партнерського університету, присутні з цікавістю дізналися про маркетингові механізми у готельному бізнесі Болгарії, результати SWOT-аналізу основних ринків товарів та послуг цієї країни. На схвальну оцінку заслуговували й доповіді студенток ДНУ імені О. Гончара О. Андрощук, Г. Полішко (гр. ЕМ-09) та А. Устименко (гр. ЕО-09), в яких було подане визначення лояльності споживачів до роздрібних продуктових мереж, висвітлено підвищення ефективності маркетингової діяльності в умовах глобалізації за рахунок інновацій та організацію маркетингового аудиту. Загалом, кожна презентація на конференції була позитивно обговорена – сторони відповіли на безліч актуальних питань.
Проведення таких конференцій сприяє налагодженню освітнього, наукового та культурного діалогу між Україною та Болгарією, тому з чекаємо на наступну сесію у травні 2013 року.
Джерело

ДНУ ім. Олеся Гончара, м. Бургас, Республіка Болгарія