Фонд LEGO Foundation

Новини освіти в Україні

25 січня 2013 року відбулася робоча зустріч заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського з директором благодійного фонду LEGO Foundation Майклом Ренвілардом та фахівцем з інноваційних методів навчання Ханною Дженсен (Королівство Данія).

Під час зустрічі обговорено питання упровадження проекту «Сприяння освіті» у рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та благодійним фондом LEGO Foundation, який укладено у 2010 році.

Борис Жебровський наголосив на особливостях упровадження технологій LEGO в Україні. Гості були приємно вражені результатами проведення відповідних заходів в Україні та змогли наочно переконатися у їх ефективності, відвідавши у рамках дводенного візиту дошкільні навчальні заклади №№ 298, 800 та 196 м. Києва. Директор благодійного фонду LEGO Foundation Майкл Ренвілард зазначив, що українські діти відрізняються творчим підходом під час моделювання LEGO-продукції.

Наприкінці зустрічі Борис Жебровський запропонував провести чемпіонат з LEGO-конструювання серед дітей дошкільного віку, а представники фонду LEGO Foundation повідомили про подальші кроки щодо розширення мережі дошкільних навчальних закладів, готових приєднатися до LEGO-проекту «Сприяння освіті» в Україні.

Фонд, LEGO Foundation