У Держмолодьспорту відбулася нарада з представниками всеукраїнських молодіжних та дитячих громадських організацій

Новини освіти в Україні

28 січня 2013 року в Державній службі молоді та спорту України відбулася нарада під головуванням Першого заступника Голови Державної служби молоді та спорту Сергія Глущенка з представниками всеукраїнських молодіжних та дитячих громадських організацій.


На нараді йшлося про організацію та проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених всеукраїнськими молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для виконання та реалізації яких надається фінансова підтримка у 2013 році.

Перший заступник Голови служби Сергій Глущенко зазначив, що в 2013 році пріоритетними соціальними проблемами, на розв’язання яких мають бути спрямовані проекти програм, є пропаганда та формування здорового способу життя, створення умов для інтелектуального самовдосконалення молоді, творчого розвитку особистості, утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей.

Нагадаємо, що конкурс проводився Держмолодьспортом відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. №1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка».

Участь у нараді також взяли директор департаменту з питань молоді та комунікацій Ігор Хохич та начальник відділу роботи з молодіжними та дитячими громадськими організаціями Анатолій Білий.

За інформацією Держмолодьспорту

Молодіжні організації, дитячі організації