На Донеччині відбувся брейн-ринг для знавців інформатики

Новини освіти в Україні

30 січня 2013 року в Красноармійському професійному ліцеї під керівництвом викладача інформатики Тамари Гаврилкіної відбувся відкритий турнір із брейн-рингу серед учнів І курсу.
Інформатичний брейн-ринг – змагання для тих, хто прагне підвищувати свій освітній рівень і ерудицію у сфері інформатики та інформаційних технологій, тренувати логічне мислення і кмітливість, дізнаватися цікаву інформацію про історію і творців сучасного цифрового світу.
Під час гри команди вірно відповіли на 45 запитань, які охопили історичні відомості становлення й розвитку комп'ютерної техніки, специфічну термінологію сучасного інформаційного середовища, цікаві факти про інформацію і всесвітню мережу Інтернет. Всі питання з формулюваннями і відповідями представлені у вигляді слайд-шоу, що використовувалося під час змагання та озвучувалися ведучим.
Час на пошук вірної відповіді на кожне питання був обмеженим і становив одну хвилину, проте на окремі питання команди правильно відповідали на перших секундах обговорення, адже в цій грі треба не тільки знайти правильну відповідь, а й випередити суперників. На допомогу приходили судді турніру, що входили до бригади арбітрів: за кожною з трьох команд був закріплений суддя, який фіксував її відповіді, а головний суддя контролював роботу всіх команд. До речі, суддями були викладачі інформатики ПТНЗ Донеччини.
За підсумками заходу переможці отримали дипломи та грамоти.
За інформацією управління освіти і науки Донецької облдержадміністрації

Донеччина, інформатика