В Харківському університеті Повітряних сил виявили кращих гирьовиків навчального закладу

Новини освіти в Україні

На базі спорткомплексу “Зірка”, що в Харківському університеті Повітряних сил імені Івана Кожедуба завершилися змагання з гирьового спорту. В заході прийняли участь 57 курсантів-гирьовиків у різних вагових категоріях з шести факультетів військового вишу.

За дотриманням усіх правил проведення подібних заходів слідкував Головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії, заслужений тренер України, голова колегії суддів Міжнародної Федерації гирьового спорту, доцент Борис Смірнов.

За підсумками змагань серед чоловіків перші місця у своїх вагових категоріях здобули курсанти Олександр Краснопольский, Олександр Большаков, В’ячеслав Матющенко, Євген Маслєнніков та Іван Данилішин. Серед дівчат першість виборола курсант Ірина Пугач, яка, до речі, минулого Міжнародного чемпіонату увійшла в п’ятірку кращих гирьовиків.

Серед факультетів місця розподілені наступним чином: І місце виборов факультет зенітних ракетних військ, ІІ місце – факультет радіотехнічних військ, ІІІ місце – факультет автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів.

За результатами цих змагань кращі курсанти вже найближчим часом візьмуть участь в обласному чемпіонаті з гирьового спорту.

Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба