У ВІКНУ розпочались Курси підвищення кваліфікації фахівців з інформування громадськості та зв’язків із ЗМІ

Новини освіти в Україні

6 лютого, у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочались Курси підвищення кваліфікації фахівців з інформування громадськості та зв’язків із засобами масової інформації. Протягом двох тижнів на них навчатимуться 12 військовослужбовців та працівників Збройних Сил України. Вони представляють структурні підрозділи вітчизняного оборонного відомства, а також установи, безпосередньо підпорядковані Департаменту преси та інформації Міністерства оборони України.

Заняття зі слухачами проводитимуть кваліфіковані викладачі кафедри військової преси та інформації Військового інституту доктор технічних наук, професор Ірина Замаруєва, старший викладач Петро Мехед, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Микола Присяжнюк, кандидат історичних наук, доцент Григорій Кривошия та інші.

Під час навчання слухачі матимуть можливість на практиці використати отримані знання, попрацювати зі стаціонарним радіотелевізійним комплексом, випробувати себе в ролі прес-секретаря та журналіста під час брифінгів і прес-конференцій на будь-які теми. Водночас вони вивчатимуть основи відеомонтажу та отримають навички роботи відеооператора. Дізнаються вони й про організацію інформаційного забезпечення діяльності Збройних Сил України, інформаційних та рекламних акцій на сторінках військової преси, радіо та телебачення.

По завершенні курсів слухачі отримають свідоцтва загальнодержавного зразка.

Курси підвищення кваліфікації