Міністр звернувся до учасників фінального етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Новини освіти в Україні

Напередодні проведення фінального етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник звернувся до учасників Конкурсу.
«Шановні учасники ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!
Щиро вітаю Вас з нагоди проведення фінального етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!
Міжнародний мовно-літературний конкурс – це прекрасна можливість для учнів і студентів долучитися до свого історичного коріння, культурних надбань, досвіду, набутого попередніми поколіннями, і ще раз звернутися до поетичного джерела Великого Кобзаря. Це шанс заявити про себе, свій талант і творчість, а головне – бути почутим.
Цінним є те, що серед учасників конкурсу – учнівська та студентська молодь з багатьох країн світу – Іспанії, Польщі, Бельгії, Португалії, Росії, Молдови, Грузії, Канади, Італії, Ірану та інших.
Бажаю конкурсантам подальших успіхів у майстерному оволодінні художнім словом, а їхнім батькам та педагогам – терпіння, радості й задоволення від досягнень своїх дітей та вихованців!», – зазначається у зверненні Міністра.
Нагадаємо, що Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проводиться щорічно на виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928/2010.
Цьогоріч фінальний етап Конкурсу відбудеться 9 лютого.
У Конкурсі візьмуть участь учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїсти військових ліцеїв, учні професійно-технічних училищ, студенти і курсанти вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації усіх форм власності та курсанти вищих військових навчальних закладів Збройних Сил.
Окрім знавців української мови та літератури, у змаганнях візьмуть участь знавці інших мов, представлених в Україні (російської, молдовської, кримськотатарської, польської, болгарської тощо).
Також до Конкурсу долучилася учнівська та студентська молодь з числа українців, які проживають в інших державах світу.

Міжнародний мовно-літературний конкурс