Курсанти Академії сухопутних військ практично виконують обов’язки за майбутніми посадами у військах

Новини освіти в Україні

Під час проходження військового стажування курсанти факультету підготовки спеціалістів інженерних військ та військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту Академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного практично виконують обов’язки за майбутніми посадами у військах.

Більше п’ятдесяти вихованців військового вишу, які навчаються за інженерними напрямками підготовки, впродовж місяця вдосконалюють практичні навички на офіцерських посадах у військових частинах та підрозділах інженерних військ Збройних Сил України.

Окрім того, що курсанти готують та проводять заняття із підлеглими військовослужбовцями відповідно до розкладу занять, також у складі розрахунків вони беруть участь у практичних показових заняттях з інженерної підготовки, разом із керівництвом свої підрозділів навчаються під час командно-штабних навчань, виконують завдання повсякденної діяльності тощо.

Особливу увагу керівники стажування від військових частин та навчального закладу звертають на практичну складову підготовки військових інженерів. Під час першого тижня майбутні офіцери вже взяли участь у практичних заняттях з організації понтонно-мостової переправи, водолазної підготовки, мінно-вибухової справи та інших дисциплін.

За час стажування курсанти Академії також залучаються до обслуговування озброєння та військової техніки підрозділів інженерних військ, організації та проведення парко-господарських днів, у якості командирів проводять заходи виховної роботи в підрозділах.

Курсанти Академії сухопутних військ