У МОНмолодьспорту проведено нараду щодо впровадження проекту eTwinning у ЗНЗ України

Новини освіти в Україні

26 лютого 2013 року під головуванням заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Бориса Жебровського проведено нараду щодо впровадження проекту Європейського Союзу eTwinning у загальноосвітніх навчальних закладах України. Серед учасників: керівник сектору освіти, науки, технологій та інформаційного суспільства Представництва Європейського Союзу в Україні Віра Рибак, керівник проекту eTwinning в Україні Сергій Теплов, менеджер проектів та партнерських зв'язків Британської Ради в Україні Олександр Шаленко, представник Goethe-Institut в Україні Петра Кьопермайер, головний спеціаліст МОНмолодьспорту Оксана Коваленко.
У вступному слові Борис Жебровський відзначив актуальність та важливість цього проекту для навчальних закладів України, який дозволить учням підвищити мотивацію до вивчення іноземних мов та покращити навички використання інформаційно-комунікаційних технологій. Вчителі, в свою чергу, будуть встановлювати прямі контакти з фахівцями інших європейських країн, обмінюватися досвідом та опановувати сучасні методи викладання.
Координатор проекту в Україні від Європейського Союзу Віра Рибак підкреслила, що eTwinning – це ініціатива Європейської комісії, спрямована на розвиток співпраці європейських шкіл за допомогою інформаційних і комунікаційних технологій шляхом надання необхідних інструментів. Учителі та школярі, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з європейськими школами.
«Проект має багато векторів у майбутнє. Він органічно вплітається в полотно реформ української школи. Упевнений, що наші діти і вчителі будуть в ньому ініціаторами нових справ, своєрідним свіжим вітром зі «Сходу», – завершив Борис Жебровський.
Усього в проекті від України беруть участь 77 шкіл.

проект eTwinning