УЦОЯО з’ясовуватиме усі обставини стосовно фактів, поширених у ЗМІ, щодо недопущення дітей на пробне тестування

Новини освіти в Україні

23 березня 2013 року в мережі Інтернет з’явилися повідомлення про те, що нібито «дітей, які запізнилися на 5 хвилин на пробне ЗНО, не пустили на тестування».

У зв’язку з цим, Український центр оцінювання якості освіти інформує.

Київським регіональним центром оцінювання якості освіти надано додаткові роз’яснення персоналу пункту тестування, що у зв’язку із вкрай складними погодними умовами слід допускати у пункти пробного тестування не тільки його учасників, а й осіб, які їх супроводжують, щоб ті могли принаймні відігрітися.

У повідомленні відсутні конкретні дані, за якими вказану інформацію можна перевірити. Крім того, на сьогодні ані до Українського, ані до Київського регіонального центрів оцінювання якості освіти жодної скарги стосовно відмов у допуску до пунктів пробного тестування не надходило!

Тож УЦОЯО ще раз нагадує, що відповідно до статті 26 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» журналіст зобов’язаний подавати для публікації об’єктивну і достовірну інформацію.

Для з’ясування усіх обставин стосовно викладених у ЗМІ фактів, Українським центром оцінювання якості освіти підготовлено звернення до засобів масової інформації, які поширили новину, з метою реагування на висвітлену ситуацію.

За інформацією УЦОЯО

Інтернет, ЗНО, УЦОЯО