На Миколаївщині відбулася презентація обласного проекту вчителів фізичної культури

Новини освіти в Україні

27 березня 2013 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти для педагогічних працівників Миколаївщини відбулася презентація обласного проекту вчителів фізичної культури «Олімпійці Миколаївщини в часи незалежної України».
Право представляти і захищати спортивну честь України на чемпіонатах Європи, світу та Олімпійських іграх надається найпідготовленішим спортсменам – патріотам славного українського народу, які є для своїх рідних, друзів, усіх співвітчизників прикладом для наслідування в повсякденному житті за способом життя, стандартами поведінки, ставленням до обраної справи.
Усього за часів незалежності України в Олімпійських іграх узяли участь 55 спортсменів від Миколаївської області, 10 із них стали переможцями та призерами головних ігор сучасності.
Ідея Проекту зацікавила місцеве самоврядування, і було прийнято рішення щодо видання книги «Миколаївці штурмують сучасний Олімп». Книга буде вручена на обласному науково-практичному семінарі «Створення здоров’язбережувального середовища в навчальному закладі та формування мотивації на здоровий спосіб життя у школярів» дітям-переможцям ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури та олімпійцям, що принесли славу Миколаївщині.

Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти