СумДУ та СНАУ підписали договір про співпрацю у підготовці науково-педагогічних кадрів

Новини освіти в Україні

29 березня 2013 року ректор Сумського державного університету, професор Анатолій Васильєв та ректор Сумського національного аграрного університету, професор Володимир Ладика підписали угоду про науково-освітнє співробітництво очолюваних ними університетів щодо підготовки до захистів і проведення захистів дисертаційних робіт у спеціалізованих вчених радах СумДУ.
За словами ректора СумДУ Анатолія Васильєва, співробітництво на регіональному рівні дозволить університетам ефективніше вирішувати питання підготовки науково-педагогічних кадрів через аспірантуру і докторантуру, а також покращить якість проведення атестації кандидатів і докторів наук.
Ректор СНАУ Володимир Ладика зазначив, що увага у роботі приділятиметься можливості створення спільних спеціалізованих вчених рад, зокрема з технічних наук.
Наприкінці зустрічі обидва ректори окреслили кроки подальшої співпраці у науковій сфері, у тому числі – спільному укладанні та виконанні господарчо-договірної тематики на замовлення підприємств аграрного сектору економіки.

СумДУ, СНАУ