Підписання двосторонньої Угоди про співробітництво

Новини освіти в Україні

12 січня в м. Гомелі (Республіка Білорусь) з метою підписання Угоди про співробітництво між управлінням освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації та управлінням освіти Гомельського облвиконкому перебувала делегація освітян Чернігівської області, на чолі з начальником управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолієм Заліським.
До складу делегації також увійшли в. о. ректора обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського Володимир Тандура, директор Чернігівського радіомеханічного технікуму, голова ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ р. а. області Віктор Радченко, начальник управління освіти Чернігівської міської ради, голова ради начальників відділів освіти райдержадміністрацій, управлінь освіти міських рад Володимир Купріяненко, начальник відділу освіти Ріпкинської райдержадміністрації Леонід Багмут, директор Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту, голова ради директорів Професійно-технічних навчальних закладів області В’ячеслав Зеленський.
У рамках візиту делегація освітян Чернігівщини відвідала Гомельський обласний інститут розвитку освіти, де ознайомилась з організацією роботи з підвищення кваліфікації учителів області, та новозбудовану загальноосвітню школу № 72 м. Гомеля, в якій запроваджено інклюзивне навчання.
Підписання двосторонньої Угоди про співробітництво відбулось у Палаці Румянцева-Паскевича в урочистій офіційній атмосфері за участю Міністра освіти Республіки Білорусь Сергія Маскевича.

Республіка Білорусь, Чернігівщина