У Вінниці відбудеться Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Комп'ютеризовані системи управління і автоматики»

Новини освіти в Україні

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23 січня 2013 року № 46, Вінницький національний технічний університет з 9 до 12 квітня 2013 року проводитиме другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Комп'ютеризовані системи управління і автоматики».

Інститут автоматики, електроніки та комп'ютерних систем управління Вінницького національного технічного університету щороку проводить відкриту Всеукраїнську студентську олімпіаду зі спеціальності "Комп'ютеризовані системи управління і автоматики", на яку запрошуються найобдарованіші студенти провідних університетів України.

Ще у 2000 році ВНТУ започаткував проведення таких інтелектуальних фахових змагань, але з кожним роком олімпіада набуває все більшої популярності серед студентів вищих навчальних закладів України та сусідніх країн. За період проведення у змаганнях взяло участь більше 400 представників з 25 провідних ВНЗ України (Київа, Львова, Харкова, Донецька, Херсона,Дніпропетровська, Севастополя, Сімферополя, Одеси, Івано-Франківська,Житомира, Луганська, Хмельницького тощо), а також Республіки Молдова та Республіки Білорусь.

Конкурсне завдання складатиметься із задач, розв'язання яких потребує знань комп'ютерної електроніки, теорії автоматичного управління,теорії систем та системного аналізу, технологій програмування та чисельних методів і засобів проектування та експлуатації комп'ютерних мереж і систем, теорії цифрових автоматів, комп'ютерного моделювання процесів та систем, мікропроцесорних пристроїв та систем, метрологічних методів вимірювання та контролю. Учасникам олімпіади буде надана можливість використовувати пакет програм MathCAD та середовища для розробки на мовах програмування Visual C++, Delphi, Pascal.

Всеукраїнська студентська олімпіада