Завершилася Всеукраїнська студентська олімпіада з напряму «Текстильна та легка промисловість»

Новини освіти в Україні

З 9 до 11 квітня 2013 року у Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Текстильна та легка промисловість» та спеціальностями: «Конструювання та технології швейних виробів» та «Проектування взуття та галантерейних виробів».
В олімпіаді взяли участь 12 команд з 9 вищих навчальних закладів. До складу журі увійшли представники всіх вищих навчальних закладів – учасників олімпіади.
З організацією та проведенням Олімпіади ознайомилася завідувач відділом організації наукової та творчої роботи студентів Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки України Світлана Юдіна.
Конкурсне завдання олімпіади зі спеціальності «Конструювання та технології швейних виробів» складалось з двох етапів. У першому турі учасникам запропонували розробити конструкцію та виготовити макет жіночого корсету. У другому турі потрібно було розробити колекцію моделей з наданням конструкції та технології виготовлення базової моделі.
Учасники олімпіади зі спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів» проектувати модель жіночого взуття та розробили технологічний процес складання його заготовки.
На підставі комплексної оцінки визначили переможців як за загальними показниками, так і в кожній з визначених номінацій. Цьогоріч змагання проходило у 14 номінаціях за спеціальностями «Конструювання та технології швейних виробів») і у 5 номінаціях – «Проектування взуття та галантерейних виробів», що дало змогу оцінити індивідуальні здібності кожного з учасників. Абсолютні переможці олімпіади по кожній спеціальності визначались за умови виконання усіх видів робіт конкурсного завдання.
У рамках олімпіади провели семінар «Сучасні комп'ютерні технології проектування одягу» та круглий стіл з питань застосування новітніх технологій у конструюванні та виготовленні взуття. Учасники змагань ознайомилися з історичними пам’ятками Києва.

Всеукраїнська студентська олімпіада