У Херсоні почала роботу краєзнавча конференція учасників Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді

Новини освіти в Україні

17 квітня у Херсоні на базі комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації розпочала роботу обласна краєзнавча конференція учасників Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна», «Відкриваємо тебе, Херсонщино, моя мала Батьківщина».
У роботі конференції взяли участь пошукові групи шкіл та позашкільних закладів районів Херсонської області.
Під час конференції обговорювали роль пошуково-дослідницької діяльності у патріотичному виховані підростаючого покоління та знайомилися з дослідженнями пошукових груп. Юні краєзнавці презентували свої дослідження у декількох напрямках: діяльність підпільників у часи Другої світової війни, традиції українського козацтва на Херсонщині, літературна діяльність земляків.
Конференція триватиме два дні. За цей час учасники не лише обміняються досвідом проведення пошуково-краєзнавчої роботи, а й візьмуть участь у тематичному брейн-ринзі та у майстер-класі з виготовлення ляльки-мотанки.

Херсон