У Миколаївській області розпочато серію онлайн-ігор «Що? Де? Коли?» на тему здорового способу життя

Новини освіти в Україні

На виконання Нових соціальних ініціатив Президента України щодо впровадження здорового способу життя дітей 18 квітня 2013 року за ініціативи управління освіти і науки облдержадміністрації розпочався обласний онлайн-турнір «Що? Де? Коли?» на тему здоров’я та екології серед команд області. Ведуча – Тетяна Макаронова, тренер клубу інтелектуальних ігор університету «Україна». Журі – представники управління освіти і науки облдержадміністрації та обласного Будинку художньої творчості. Скайп-зв’язок із командами здійснюється на базі Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва.
Першими взяли участь у грі команди Березнегуватського району. За результатами трьох турів гри перемогла команда «Дівчата» Березнегуватської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів. Підхопили естафету інтелектуали Березанського району, де переможцем стала команда Березанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.
Турнір триватиме протягом квітня – травня 2013 року. Заплановано, що у ньому послідовно візьмуть участь команди всіх районів та міст області. За результатами рейтингу гри найкращі гравці Миколаївщини у травні візьмуть участь у телепередачі «Інтелектуальне асорті»..

Онлайн-турнір «Що? Де? Коли?»