У Харкові відкрився 17-й Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті»

Новини освіти в Україні

У Харківському національному університеті радіоелектроніки, згідно з планом проведення науково-технічних заходів, відкрився 17-й Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті», який проходить у рамках днів науки в Україні.
Форум відкрив проректор з наукової роботи університету, професор Микола Сліпченко, який зауважив, що 17-й Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті» є унікальним заходом, його девіз – «Інтелектуальна столиця України – Харків чекає на талановиту та обдаровану молодь» повністю виправдовує сподівання організаторів заходу.
Зі словами вітання до учасників заходу звернулася начальник управління освіти і науки Департаменту науки та освіти Харківської обласної державної адміністрації Вікторія Ростовська.
Цьогоріч у рамках Форуму з 22 квітня до 24 квітня 2013 року буде проведено 11 наукових конференцій.
На 17-ий форум надійшло близько 1400 тез доповідей з 70 вищих навчальних закладів та організацій України, а також із 44 зарубіжних навчальних закладів.
Особисто взяли участь у Міжнародному молодіжному форумі понад 100 осіб з країн: Російської Федерації, Республіки Білорусія, Грузії, Республіки Ірак; з 15 міст України (Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Львів, Северодонецьк, Дніпропетровськ, Тернопіль, Чернівці, Вінниця, Суми, Сімферополь, Харків та інші)
Додатково в рамках Форуму відкрилася Виставка технічної творчості молоді, на якій демонструються близько 100 експонатів, серед яких представлені як програмні продукти, так і технічні розробки.
Закриття Форуму та підведення підсумків його роботи відбудеться 24 квітня 2013 р.

17-й Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті»