У КДІДПМД імені М. Бойчука триває мистецька весна

Новини освіти в Україні

Останні творчі події у Київському державному інституті декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука виконуючий обов’язки ректора Ринат Салімов влучно порівняв із первоцвітом. Адже з 15 квітня 2013 року у житті закладу під гаслом «Свято мистецтв» проходять яскраві мистецькі події.
Зокрема, 15 квітня 2013 року у Музеї видатних діячів мистецтв України відкрилася виставка гобеленів народного художника України, академіка Академії архітектури України, лауреата премії імені Катерини Білокур, завідувача кафедри художнього текстилю та моделювання костюма, професора Людмили Жоголь. Понад 500 творів мистецтва подарувала глядачам ця унікальна художниця, «Жінка ІІІ тисячоліття», роботи якої прикрашають музеї не лише України та зарубіжжя, а й приватні колекції.
19 квітня 2013 року у конгрес-холі інституту розпочав свою роботу ІІІ Міжнародний фестиваль каліграфії та типографії «Рутенія» під гаслом «Літера – дзеркало душі, створеної Словом». На відкритті були представлені шрифтові плакати з України, Російської Федерації, Грузії, Республіки Словенія, Республіки Болгарія, Мексиканських Сполучених Штатів, Федеративної Республіки Німеччина та ін. Загалом, понад 100 робіт. До програми фестивалю увійшли лекції та майстер-класи відомих художників-каліграфів, пленерні акції та експромти.
У виставковій залі Центрального будинку художника м. Київ відбулося відкриття виставки кращих студентських дипломних та навчальних робіт Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука. Такий своєрідний звіт про досягнення став традиційним і проходить у ЦБХ четвертий рік поспіль. На виставці представлені роботи студентів випускових кафедр факультетів декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, а також навчальні роботи з рисунка й живопису
Виставка триватиме до 28 квітня 2013 року. Глядачі зможуть побачити твори з кераміки, дерева, металу, вишивки, моделювання костюма, монументально-прикладного мистецтва, текстилю тощо. А також роботи студентів кафедри графічного дизайну, проекти промислового дизайну та дизайну середовища.

КДІДПМД імені М. Бойчука