Дмитро Табачник привітав учасників ІІІ-го Всеукраїнського форуму працівників психологічної служби системи освіти України

Новини освіти в Україні

Зазначимо, що 25 квітня 2013 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться III-ій Всеукраїнський форум працівників психологічної служби системи освіти України. Тож, Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник звернувся до учасників форуму.
Шановні освітяни-учасники III-го Всеукраїнського форуму працівників психологічної служби системи освіти України!
Уже дев'ятий рік поспіль освітяни відзначають День психолога. І щоразу це предмет для розмови про значення психологів і соціальних педагогів у наданні фахової допомоги педагогам, батькам, дітям у подоланні труднощів спілкування з однолітками, виборі та освоєнні професії, захистові особистісного суверенітету та гідності людини.
Саме практичні психологи та соціальні педагоги відіграють велику роль у формуванні особистості, а отже – впливають на подальшу долю суспільства.
Ваша робота складна. Не всі її розуміють. Вона потребує терпіння, любові та добра.
Висловлюю вам глибоку вдячність за невтомну працю. Нехай ваші мудрість та витримка високо цінуються і повертаються любов'ю вихованців.
Бажаю усім міцного здоров'я, благополуччя та нових звершень в ім'я майбутнього України.
З повагою,
Міністр освіти і науки Дмитро Табачник

III-ій Всеукраїнський форум працівників психологічної служби системи освіти України