На архітектурному факультеті КНУБА представлено унікальну експозицію «Діалоги просторів» (Spaces' Dialog)

Новини освіти в Україні

Виставка параметричної та кінетичної архітектури тривала протягом 24-26 квітня 2013 року у архітектурному корпусі Київського національного університету будівництва і архітектури, де експоновані роботи провідних архітекторів та параметристів, а також студентів університету.
У рамках виставки відбулася презентація публічного простору Forum — реалізованого проекту переможців воркшопу Digital Fabrication 013, який проводився у лютому-березні для студентів і випускників КНУБА.
Експонати вражали не лише стильним виглядом і високою функціональністю, як, наприклад, відома вже всім студентам КНУБА лава Parametpic Bench , але й дивовижними трансформаційними властивостями.
До уваги гостей виставки були представлені: інтерактивна інсталяція Adaptive Space, голограма Bemotion, параметрична плитка для інтер'єру 3-D Plitos, 3-D принтери, а також роботи учасників виставки, виготовлені з використанням параметричних інструментів проектування.
Відвідувачі експозиції отримали також змогу прослухати лекції професіоналів галузі. Серед лекторів — не лише засновники і співзасновники архітектурних майстерень, студій і параметричних лабораторій України, але й гості з Російської Федерації, Італійської Республіки та Федеративної Республіки Німеччина.

експозиція «Діалоги просторів» (Spaces' Dialog)