Вітання Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника

Новини освіти в Україні

Шановні учасники V (позачергового) з’їзду Національної спілки краєзнавців України!

Розвиток української незалежної демократичної держави потребує формування особистості, здатної відповідально господарювати на своїй землі, мати активну життєву позицію та з гідністю нести горде ім’я громадянина України. Ця мета – цілком досяжна завдяки кропіткій та наполегливій праці членів Національної спілки краєзнавців України, яка пропагує вивчення історії рідного краю, його традицій, культурних цінностей, надбаних народом упродовж століть.

Ви гідно продовжуєте справу з відродження і збереження культурно-історичної спадщини українського народу, розпочату видатним краєзнавцем, Головою спілки краєзнавців України, Героєм України, вченим-істориком Троньком Петром Тимофійовичем.

Ваша натхненна творча праця сприяє дбайливому збереженню і примноженню культурної спадщини, вихованню почуття поваги до народних традицій і любові до Батьківщини; а щоденні зусилля, спрямовані на пошук, збереження та популяризацію самобутнього спадку рідного краю, дають можливість всім небайдужим долучитися до культурно-історичних цінностей і духовних реліквій нашого народу.

Зичу усім вам міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги, нових професійних та життєвих успіхів в ім’я утвердження високих ідеалів добра і краси.

З повагою,

Міністр освіти і науки,

молоді та спорту України Дмитро ТАБАЧНИК

Текст вітання оголосив директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександр Удод 23 січня 2012 року у приміщенні Київського міського будинку учителя під час відкриття V (позачергового) з’їзду Національної спілки краєзнавців України.

V з’їзд Національної спілки краєзнавців України