Електронні студентські квитки вводять в Україні

Новини освіти в Україні

У вересні розпочнеться впровадження електронних багатофункціональних студентських квитків, які поєднуватимуть в собі функції студентського і учнівського квитків та банківських платіжних карток

Починаючи з наступного навчального року в Україні розпочнеться впровадження проекту "Електронний студентський квиток", який передбачає видачу електронних студентських і учнівських квитків студентам вишів та учням професійно-технічних навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний у Міністерстві освіти і науки.

Електронні квитки поєднуватимуть в собі функції студентського і учнівського квитків та банківських платіжних карток.

Функції з координації робіт щодо впровадження проекту "Електронний студентський квиток" покладені на державне підприємство "Інфоресурс", яке є адміністратором Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Також державному підприємству "Інфоресурс" доручено спільно з Міністерством інфраструктури та з метою надання пільг по електронним студентським та учнівським квитками вжити заходів для організації надання пільгового проїзду.

В рамках реалізації проекту навчальні заклади укладатимуть угоди з банківськими установами на обслуговування студентів. Передбачається, що кожному студенту денної форми навчання буде відкрито банківський рахунок, виданий електронний студентський квиток - банківська картка з можливістю перерахування стипендії на рахунки студентів, зняття готівки з банківських рахунків та безготівкової оплати товарів та послуг, в т.ч. за навчання.

Електронні студентські квитки