10 червня відбудеться ЗНО з російської мови

Новини освіти в Україні

10 червня абітурієнти складуть тест зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови. Для участі у тестуванні зареєстровано близько 7 тисяч абітурієнтів
Тестування з російської мови не є популярним предметом серед більшості учасників ЗНО. Цього року для участі у тестуванні зареєстровано 6 902 учасника. Зокрема, у Києві складати ЗНО з російської мови виявили бажання 252 абітурієнти.
Тест зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови у 2013 році складається із завдань трьох форм і містить 51 завдання. Останнє завдання тесту передбачає створення власного висловлювання на запропоновану тему за виконання якого абітурієнти зможуть отримати від 0 до 20 тестових балів. Максимальна кількість балів, що передбачена за виконання усіх завдань тесту ЗНО з російської мови складає 88 балів.
На розв’язання завдань учасникам ЗНО з російської мови буде відведено 150 хвилин.
Нагадуємо абітурієнтам, що після завершення тестування вони можуть отримати власний зошит із тестовими завданнями. Отримання зошита надасть можливість порівняти правильні відповіді на завдання тесту, що оголошуються наступного дня після тестування, з наданими відповідями. Свій тестовий зошит абітурієнти можуть отримати впродовж 30 хвилин після завершення тестування.
Для підготовки до ЗНО з російської мови радимо учасникам ознайомитися з особливостями тесту з російської мови у 2013 році, а також методикою оцінювання власного висловлювання за визначеними критеріями змісту та мовленнєвого оформлення.
Як відомо, обов’язковими документами для допуску до пункту тестування є оригінали: сертифіката ЗНО; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.
Тестування з російської мови розпочнеться 10 червня об 11 годині ранку, а допуск до пункту тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50.

10 червня, ЗНО з російської мови