Триває підготовка до ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Новини освіти в Україні

23 січня 2012 року під головуванням заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського відбулася розширена нарада з питань проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Співробітники департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОНмолодьспорту та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти доповіли про готовність на місцях до проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Борис Жебровський наголосив на необхідності більш прозорого громадського контролю за проведенням олімпіад, перш за все з боку представників учнівського самоврядування та засобів масової інформації.

Визначилися, що олімпіади слід провести в скорочені терміни, але максимально потурбуватись про умови проведення (якість харчування, комфортні умови проживання та праці, забезпечення медичного обслуговування).

Також керівництво Інституту інноваційних технологій та змісту освіти отримало завдання проаналізувати якість проведення Всеукраїнських змагань у регіонах, визначити їх кількість та доцільність проведення. Цього вимагає розвиток інформаційно-комунікаційних технологій, поступове впровадження нового Державного стандарту та участь України у міжнародних олімпіадах.

На завершення, заступник Міністра Борис Жебровський побажав усім учасникам співтворчості в організації та проведенні Всеукраїнських учнівських олімпіад: «Головне знайти і підтримати талановитих».

IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади