Д. Табачник привітав учасників, гостей та організаторів з початком роботи Міжнародного бізнес-форуму «Наука-бізнес-освіта: стратегічне партнерство»

Новини освіти в Україні

Шановні учасники, гості та організатори Міжнародного бізнес-форуму!

Дозвольте від імені Міністерства освіти і науки привітати вас з відкриттям Міжнародного бізнес-форуму «Наука-бізнес-освіта: стратегічне партнерство».

У нинішньому конкурентному світі динамічний економічний розвиток держави досягається, насамперед, завдяки новим ідеям та поглядам.

Нині перед усіма нами стоїть важливе завдання – на базі наявного наукового потенціалу побудувати сучасну, інноваційну, відкриту й конкурентоспроможну у світовому масштабі економіку.

Проведення Міжнародного бізнес-форуму «Наука-бізнес-освіта: стратегічне партнерство» не тільки симулюватиме підвищення інтеграції інтелектуального ресурсу в розвиток національного бізнесу та глобалізації соціально-економічних процесів, а й створюватиме умови для жвавого діалогу та обміну досвідом між фахівцями.

Сподіваюся, що бізнес-форум пройде в конструктивній та дружній атмосфері, що сприятиме обміну думками та пропозиціями стосовно залучення інвестиції в освітній та науково-технічний сектор економіки.

Бажаю всім учасникам плідної співпраці, корисних надбань і невичерпної творчої та життєвої енергії.

З найкращими побажаннями,

Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник

Міжнародний бізнес-форум