Законопроект "Про професійну освіту" розробили у Міносвіти

Новини освіти в Україні

Проект закону визначає діяльність навчальних закладів з питань підготовки кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів
У міністерстві зазначають, що метою законопроекту є покращення якості підготовки майбутніх фахівців та унормування діяльності коледжів, технікумів та професійно-технічних навчальних закладів.
Згідно із запропонованим законопроектом, систему професійної освіти становитимуть професійні навчальні заклади всіх форм власності, інші юридичні особи, що провадять освітню діяльність, пов’язану із наданням професійної освіти та професійного навчання, а також науково-методичні установи, які здійснюють управління у сфері професійної освіти та органи громадського самоврядування в галузі професійної освіти.
Передбачається, що професійні навчальні заклади можуть бути наступних видів: професійний коледж, професійний ліцей та центр професійної освіти.
По закінченню навчання, особам, які пройшли державну атестацію буде присвоюватися кваліфікація молодшого спеціаліста, кваліфікованого робітника або службовця.

Законопроект "Про професійну освіту"