На Дніпропетровщині було проведено літню комп’ютерну школу

Новини освіти в Україні

Дніпропетровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді (ДОЦНТТ та ІТУМ) в період з 28 червня до 9 липня 2013 року була проведена друга літня обласна комп’ютерна школа, яка розташовувалася на туристичній базі «Аквамарин» (Канака, Автономна Республіка Крим).
Така форма роботи дозволяє об'єднати процес навчання і корисний відпочинок на свіжому повітрі. Спілкуючись з однолітками і педагогами, хлопці та дівчата занурюються в середовище IT-технологій, що сприяє більш ефективному проведенню навчального процесу. Школа інформатиків ? це місце, де вдається поєднувати заняття і активний відпочинок.
Участь у літній комп'ютерній школі взяли переможці обласних конкурсів з інформаційних технологій та інтернет-олімпіади з офісного програмування з різних міст Дніпропетровської області (Орджонікідзе, Дніпропетровська, Кривого Рогу). Учасники вивчали програмування, теорію алгоритмів і суміжні розділи, так звані «computer science» з допомогою педагогів ДОЦНТТ та ІТУМ. Багато уваги приділялося методам вирішення завдань олімпіади.
Але літня комп'ютерна школа – це не тільки навчання. Дуже популярними серед школярів були спортивні ігри (футбол, теніс, «Веселі старти»), походи. Також проводилися різні розважальні заходи, інтелектуальні ігри тощо.

ДОЦНТТ та ІТУМ