У Тернополі відбулася Всеукраїнська нарада-семінар «Нові тенденції у взаємодії компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» та закладів ПТО»

Новини освіти в Україні

16-19 липня 2013 року на базі Тернопільського центру професійно-технічної освіти № 1 відбулася Всеукраїнська нарада-семінар «Нові тенденції у взаємодії компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» та закладів професійно-технічної освіти».
У нараді взяли участь директори професійно-технічних навчальних закладів Автономної Республіки Крим та 19 областей України, а також керівники галузі освіти Тернопільщини, представники Міністерства освіти і науки, компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)».
Відкрив Всеукраїнську нараду директор департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА Іван Запорожан, який ознайомив присутніх із розвитком освіти області, у тому числі закладів професійно-технічної освіти.
Про розвиток професійно-технічної освіти в сучасних умовах доповів начальник відділу взаємодії з соціальними партнерами та виробництва департаменту професійно-технічної освіти МОН України Сергій Коваленко.
Координатор освітніх проектів компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» Наталія Іваній підсумувала роботу ресурсних центрів, створених на базі професійно-технічних навчальних закладів України. За забезпечення якісної підготовки робітничих кадрів для будівництва вона вручила нагороди найкращим директорам ПТНЗ.
Директор Тернопільського ЦПТО № 1 Володимир Цьох поінформував присутніх про розвиток закладу та співпрацю з компанією «Хенкель Баутехнік (Україна)» та ознайомив з навчально-виробничою базою Центру.
Куратор проекту Станіслав Корчменко ознайомив учасників наради із станом розвитку проекту «Хенкель Академія» у 2011-2013 рр.
Подальший розвиток, шляхи підвищення ефективності роботи та тісна співпраця з сучасними будівельними організаціями і компаніями, ВНЗ І-ІІ р.а., проведення курсів підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання, профорієнтація та навчання слухачів з професії «Монтажник систем утеплення будівель», шляхи підвищення ефективності роботи ресурсних центрів обговорили керівники ПТНЗ за круглим столом.
Цікавим баченням удосконалення шляхів взаємодії компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» та закладів професійно-технічної освіти поділилися: лідер проекту Яременко В. М., директор Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі Собуцький Р. С., директор Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури Осмоловська О.К. та інші.

Хенкель Баутехнік (Україна)