Республіканське вище училище фізичної культури шукає футбольні таланти!

Новини освіти в Україні

Нині десятки випускників відділення футболу Республіканського вищого училища фізичної культури грають практично в усіх командах вітчизняної Прем’єр-ліги, а також у колективах Першої та Другої ліг. Є вихованці училища і в складі національної збірної України. Це – динамівський півзахисник Денис Гармаш. В училищі активно підтримали ініціативу Президента України Віктора Януковича про втілення в життя державної програми розвитку футболу в нашій державі.
Республіканське вище училище фізичної культури оголошує набір юнаків 2001, 2000, 1999, 1998, 1997 років народження до відділення футболу.
Конкурсний відбір зі спеціальної та загально-фізичної підготовки відбудеться 25 серпня 2013 року (початок о 9.00). Адреса закладу: м. Київ, вулиця Матеюка, 4 (станція метро «Лісова»).
Для участі в конкурсному відборі абітурієнту необхідно мати при собі спортивну форму і взуття, а також медичну довідку.
За додатковою інформацією звертайтеся до методиста відділення футболу РВУФК Єщенка Сергія Петровича. Контактний телефон: (044) 513-62-72.
На сайті РВУФК у рубриці «Для абітурієнта» зібрані різноманітні документи про правила конкурсного прийому учнів 6-11 класів загальноосвітньої школи і правила прийому на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста в нашому начальному закладі.
Шановні друзі! Уважно прочитайте усі документи про правила прийому до РВУФК на 2013 рік, ознайомтесь з вимогами до атлетичної підготовки з видів спорту, дізнайтеся про терміни прийому заяв і документів, особливу увагу зверніть на оформлення медичних документів.
Тисячі юних спортсменів з різних куточків України мріють продовжити навчання в Республіканському вищому училищі фізичної культури. І кожний наполегливо готується пройти нелегкий тестовий відбір. Повірте, важко кожному, але перемагає той, хто фахово ставиться до обраної мети.
Ласкаво просимо і бажаємо успіху!

Республіканське вище училище фізичної культури