Вітання Міністра освіти і науки з Днем Незалежності України

Новини освіти в Україні

Вітаю з Днем Незалежності України!


Щиросердно вітаю із 22-ою річницею Незалежності України!

Цей святковий день – визначна подія для кожного громадянина України. За плечима нашого народу – багаторічна історія сподівань та прагнень, сповнена невпинним бажанням мати суверенну, незалежну та соборну державу. Ми успадкували славетні традиції, велику історію, неоціненний дух єдності і, водночас, – толерантності, і наше головне завдання – щоденно примножувати ці надбання.

Упевнений, що народження української незалежної держави стало можливим завдяки зусиллям і наполегливій праці багатьох поколінь та виколисане здатністю і бажанням зробити Україну заможною, квітучою державою.

Піклуючись про майбутнє нашої країни, сьогодні Уряд України створює максимально сприятливі умови для розвитку української освіти та науки. Ми усвідомлюємо, що від того, які знання здобуде українська молодь, залежить розвиток та зростання України.

Тож у цей соборний день бажаю вам, шановні колеги, мудрості та наполегливості у кожному кроці та кожному помислі, віри у власні сили, міцного здоров’я, родинного затишку, справжнього людського щастя, щедрої долі та подальших успіхів в усіх справах та починаннях на благо українського народу.

З повагою,

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник

Уряд України