Відбулася освітянська конференція «Нові можливості Дніпропетровщини»

Новини освіти в Україні

28 серпня 2013 року за участю заступника Міністра освіти і науки України Бориса Жебровського та голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Дмитра Колєснікова відбулося засідання конференції педагогічних працівників Дніпропетровської області «Нові можливості освіти Дніпропетровщини».
У заході взяли участь голови райдержадміністрацій, керівники обласних відділів управління освітою, голова Ради ректорів ВНЗ Дніпропетровщини Олександр Величко, керівники навчальних закладів області, вчителі.
Перед початком конференції заступник Міністра освіти і науки України Борис Жебровський оглянув виставку досягнень педагогічних працівників Дніпропетровщини та ознайомився з презентаціями нових електронних проектів «Електронний методичний кабінет», «Електронний модуль «Атестація педагогічних працівників», «Мережевий освітній округ», «Профільна школа он-лайн» та «Віртуальна майстерня Петриківського розпису».
До присутніх з вітальним словом звернувся голова Дніпропетровської ОДА Дмитро Колєсніков, який наголосив на важливості освіти у контексті конкурентоспроможності Дніпропетровського регіону та країни в цілому.
Також голова Дніпропетровської ОДА зауважив, що розбудова нової системи освіти є пріоритетним напрямом, визначеним особисто Президентом України Віктором Януковичем. Обласною владою здійснюється поетапне вирішення поставлених Главою держави завдань у Національному плані дій «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».
Борис Жебровський відмітив, що дніпропетровці завжди були ініціаторами нових проектів, та побажав і надалі залишатися лідерами в українській освіті.

Нові можливості освіти Дніпропетровщини