Заступник Міністра освіти і науки Борис Жебровський провів нараду з керівниками ПТНЗ Дніпропетровщини

Новини освіти в Україні

28 серпня 2013 року під час робочого візиту до Дніпропетровської області заступник Міністра освіти і науки Борис Жебровський ознайомився з роботою Дніпропетровського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів туристичного сервісу та провів нараду з директорами професійно-технічних навчальних закладів області.
Були окреслені пріоритети діяльності професійно-технічної освіти у 2013-2014 навчальному році, питання методичного супроводу навчально-виробничого процесу, виконання державного замовлення на підготовку робітничих кадрів.
Заступник Міністра подякував працівникам професійно-технічної освіти за вміння знаходити шляхи подолання труднощів, творчу та самовіддану роботу з підготовки до нового навчального року.
Керівники ПТНЗ мали можливість почути відповіді на питання сьогодення профтехосвіти.
У той же час є проблеми, які потребують вирішення на державному та законодавчому рівні. Обговорювалися і, здавалось би, буденні, але чутливі питання. Директори аграрних ліцеїв просили допомоги у прискоренні здійснення фінансових операцій органами Казначейства. Їх затягування може негативно вплинути на збір урожаю, який вирощено на полях ПТНЗ.
Борис Жебровський наприкінці наради дав відповідні доручення департаменту професійно-технічної освіти Міністерства.

заступник Міністра освіти і науки Борис Жебровський