Проект "Відкритий світ" реалізують до кінця 2015 року

Новини освіти в Україні

До 2015 року Національний проект "Відкритий світ" буде поширено на всі середні школи (5-9 класи) України.
Реалізація Національного проекту "Відкритий світ" із впровадження новітніх технологій у навчальний процес - це крок до забезпечення школярів якісною та сучасною освітою, переконаний Президент Віктор Янукович.
"Це ваше майбутнє, і ви перші, хто робите цей крок у "Відкритий світ" у Національному проекті в числі 54 шкіл», - сказав глава держави, звертаючись до учнів загальноосвітньої школи №78 після перегляду презентації інтерактивного мультимедійного "Уроку майбутнього".
Він також зазначив, що впродовж року ще дві тисячі шкільних закладів отримають аналогічне оснащення і матимуть змогу використовувати новітні технології у навчанні, а до кінця 2015 проект буде поширений на усі загальноосвітні навчальні заклади держави.
"Ми намагаємося створити рівні можливості для кожного учня, незалежно від достатку батьків і незалежно від того, в якому регіоні знаходиться школа - чи в Києві, чи десь у якомусь регіоні в сільській місцевості. Це дуже важливо", - підкреслив Віктор Янукович.
На переконання Президента, такий підхід до навчання дозволить учням отримати якісну освіту, конкурентоздатні знання, що сприятиме їх реалізації як фахівців високого рівня у майбутньому.
Метою проекту "Відкритий світ" є подолання освітньої нерівності шляхом впровадження в навчальний процес інформаційно-комунікаційних технологій, підключення шкіл до Інтернету та встановлення у навчальних закладах сучасного технічного обладнання.
У серпні 2013 року було завершено перший етап реалізації Нацпроекту "Відкритий світ": 54 школи в усіх областях України були оснащені сучасним обладнанням. На другому етапі планується також створення "Електронної шкільної бібліотеки".

Національний проект "Відкритий світ"