Міжнародний конкурс «Енергія і середовище»

Новини освіти в Україні

Міжнародний конкурс «Енергія і середовище» проводиться у рамках Міжнародної освітньої програми SPARE і всесвітньої декади ООН «Освіта для сталого розвитку». У Національному еколого-натуралістичному центрі (м. Київ) відбувся фінал Національного етапу Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище», в якому взяла участь делегація від Донецької області – учні шкіл та професійно-технічних училищ із міст Донецька, Горлівки, Димитрова, Макіївки та Краматорська.

Конкурс проходив у вигляді стендових захистів та мультимедійних презентацій робіт. Учнівська молодь гідно захищали честь краю.

І місце з роботою «Розробка та використання експериментальної моделі фотоелектростанції в системі автономного електропостачання» в номінації «Практичне застосування одного чи двох відновлювальних джерел енергії» посів Максим Волков, учень 10 класу Макіївського міського ліцею. Максим був запрошений для участі у Міжнародному етапі конкурсу та у ІІ Національній виставці «Країна юних майстрів».

Також, І місце в спеціальній номінації з окремим призовим фондом від ТОВ «Данфосс» посів Сергій Лега, учень Димитровського професійного гірничого ліцею.

Ученицю Димитровського професійного гірничого ліцею Катерину Мількіну відмічено членами журі й вручено цінний подарунок від представництва компанії Philips в Україні.

Всі конкурсанти отримали дипломи та сертифікати учасників Міжнародного конкурсу «Енергія і середовище».

Міжнародний конкурс «Енергія і середовище»