Кращий веб-сайт «Веб-сайт – обличчя успіху»

Новини освіти в Україні

В рамках проведення ХV ювілейної Міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2012» підбито підсумки Другого Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт «Веб-сайт – обличчя успіху».

На конкурс представлено понад 140 робіт: шкільні веб-сайти, веб-сайти позашкільних навчальних закладів (дошкільні заклади, будинки дітей та юнацтва, художні, музичні школи, курси, тощо); веб-сайти вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. (коледжі, технікуми, вищі ПТУ та прирівняні до них навчальні заклади).

Голова Правління Інтернет Асоціації України, Голова журі Тетяна Попова наголосила, що при оцінці наданих на конкурс матеріалів, значна увага приділялася якості змістового наповнення веб-сайтів навчальних закладів, зручності їх використання, забезпеченню участі всіх учасників навчального процесу в діяльності закладів освіти, а також послуги, що надаються на веб-сайтах.

Серед членів журі:

Сергій Бронін – Віце-президент Української асоціації фахівців інформаційних технологій»; генеральний директор Асоціації підприємств інформаційних технологій України;

Іван Пєтухов – член Правління ІнАУ, Віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців,

Оксана Дайко – начальник відділу експериментальної педагогіки та управління освітою МОНмолодьспорт;

Наталія Гущина – науковий співробітник відділу інноваційних та інформаційних технологій Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

Переможцями Другого Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт «Веб-сайт – обличчя успіху» визнано:

І місце:
у номінації «Шкільні веб-сайти»: Ліцей економіки та інформаційних технологій, м. Запоріжжя;
у номінації «Веб-сайти вищих навчальних закладів І-ІІ р.а.»: Вінницький технічний коледж;
у номінації «Веб-сайти позашкільних навчальних закладів»: Будинок дитячої та юнацької творчості Управління освіти Броварської міської ради Київської області;

ІІ місце:
у номінації «Шкільні веб-сайти»: Спеціалізована школа № 57 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови;
у номінації «Веб-сайти вищих навчальних закладів І-ІІ р.а.»: Індустріально-педагогічний технікум Конотопського інституту Сумського державного університету ;
у номінації «Веб-сайти позашкільних навчальних закладів»: Славутицький дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 6;

ІІІ місце:
у номінації «Шкільні веб-сайти»: Перша міська гімназія м. Черкаси;
у номінації «Веб-сайти вищих навчальних закладів І-ІІ р.а.»: Харківський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету;
у номінації «Веб-сайти позашкільних навчальних закладів»: Дошкільний навчальний наклад (ясла-садок) № 7 «Теремок», м. Енергодар.

Метою проведення конкурсу є сприяння вдосконаленню веб-сайтів вітчизняних навчальних закладів, впровадженню у навчальний процес нових зручних інструментів взаємодії всіх його учасників – учнів (студентів, слухачів), викладацького складу, адміністрації навчального закладу, стимулювання ініціативи у цій сфері, акцентування уваги на важливості повного, оперативного та зручного інформування засобами Інтернет про діяльність закладів освіти України.

Призерам вручили дипломи від Міністра освіти і науки, молоді та спорту України ДмитраТабачника, Голови Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимира Семиноженка, а також цінні призи від партнерів конкурсу.

шкільні веб-сайти, веб-сайти позашкільних навчальних закладів