Сумський державний університет реалізує ініціативу «Університет, дружній до сім’ї»

Новини освіти в Україні

Протягом останнього тижня вересня в рамках проекту «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у ВНЗ», який реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства соціальної політики України, у Сумському державному університеті проводиться Тиждень відкритих дверей ініціативи «Університет, дружній до сім’ї».
До участі запрошуються колеги з інших вищих навчальних закладів зі всієї України, а також партнерів проекту.
Протягом тижня відбудуться круглі столи, майстер-класи, дискусії, на яких будуть обговорені актуальні питання та досвід проектів, у т.ч. реалізованих Сумським державним університетом, серед яких – «Студентський лелека», «Університет, дружній до сім’ї», «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у ВНЗ», «Формування відповідального відношення до репродуктивного здоров’я жінок "Збережи життя"».
Науковці та представники громадських організацій матимуть можливість взяти участь у науково-практичному семінарі з впровадження ґендерних підходів у навчальні програми та щоденну роботу ВНЗ. На презентаціях будуть представлена ініціатива «Заклад, дружній до сім’ї» та кращі практики планування сім’ї. Під час конференції відбудеться нагородження кращих волонтерів та переможців конкурсу школярів до Дня батька.
«Лідерство Сумського державного університету у підтримці сімей уже стало візитною карткою університету. Інтерес до цієї інноваційної діяльності постійно зростає – через це і було ініційовано проведення Тижня заходів, які наочно продемонструють наші форми роботи і здобутки. Крім того, з колегами з інших ВНЗ ми матимемо змогу обговорити шляхи оптимізації роботи по втіленню дружніх до сім’ї підходів у діяльність ВНЗ, використовуючи здобутки і напрацювання інших вузів України, - зазначає керівниця проекту Ніна Світайло. – Маючи підтримку з боку Міністерства освіти і науки України та Міністерства соціальної політики України ми маємо чудові перспективи поширення ініціативи, що буде дієвим кроком у реалізації соціальних ініціатив уряду та Президента і сприятиме впровадженню принципів гендерної рівності в університетське середовище».
Заходи під час Тижня проходитимуть за підтримки Європейського Союзу, Фонду ім. Ф. Еберта в Україні, USAID.
Запрошуються представники засобів масової інформації. Будь-ласка, зв'яжіться з координаторами проекту в Сумському державному університеті стосовно акредитації представників засобів масової інформації (23-27 вересня, 10.00-16.00, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2. Головний корпус, конференц-зал (Г-304). Контактна інформація: тел./факс: +38 (0542) 687- 796, моб: +38-050-288-10-38. Координатор проекту: Юлія Савельєва)
За інформацією СумДУ

Сумський державний університет