Олексій Дніпров зустрівся з делегацією Кувейтського університету

Новини освіти в Україні

Сьогодні відбулася зустріч заступника Міністра освіти і науки України – керівника апарату Олексія Дніпрова з делегацією Кувейтського університету (Держава Кувейт) у складі ректора проф. Абдуллатиф Аль-Бадер, проректора з академічних питань проф. Фір’яль Бу-Рабіі, декана факультету гуманітарних наук проф. Хайят Аль-Хаджі, декана факультету соціальних наук проф. Абдул-Реда Ассірі та директора канцелярії ректора Мухаммад Ас-Сулейман Аль-Джабарі.
Олексій Дніпров від імені Міністра освіти і науки Дмитра Табачника висловив щирі вітання та завіряння щодо зацікавлення в розвитку відносин у сфері освіти.
Під час зустрічі сторони обговорили низку питань співпраці в галузі освіти і науки.
Зокрема, заступник Міністра – керівник апарату порушив питання активізації переговорів стосовно підписання угоди між обома державами про визнання дипломів про вищу освіту.
Олексій Дніпров зазначив, що «на сьогодні в Україні навчається 85 громадян Кувейті і хотілось би, щоб ця цифра зростала, оскільки наша система освіти може надавати якісні знання в різних сферах життєдіяльності».
У свою чергу, ректор Кувейтського університету проф. Абдуллатиф Аль-Бадер зазначив, відвідавши вищі навчальні заклади України, що у нього залишилися дуже гарні враження від української освіти.
Абдуллатиф Аль-Бадер запропонував налагодити співпрацю щодо обміну студентами та викладачами для стажування. Він поінформував, що Держава Кувейт може виділяти державні стипендії для українських студентів.
Також ректор зазначив, що сьогодні підписано Угоду про співпрацю між Кувейтським університетом та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка

Держава Кувейт